ProEnglish Theatre

  nearest workshops

28/01 12:00-15:00

Ігровий тренінг для покращення емоційного стану 😍

🔺Коли:28.01.2022 з 12:00 до 15:00

👉ДЕ: в приміщенні ProEnglish Theatre Hub, вулиця Сім‘ї Бродських, 3 (підвальне безпечне приміщення)

✨Вхід вільний за попередньою реєстрацією в Гугл формі

Кількість місць – обмежена

ГО “Жіночий ветеранський рух” в співпраці з ProEnglish Drama School

запрошують вас взяти участь у Relief Acting Workshop, 3-годинному тренінгу, який поєднує в собі різні акторські техніки. Тренінг має на меті запропонувати інструменти для стабілізації емоційного стану та покращення настрою.

✨Ціль воркшопу: 

  • Змістити фокус уваги на тіло та дихання
  • Розділити простір з іншими учасниками та учасницями, щоб відчути та нагадати собі про те, що багато процесів ми проходимо наразі разом, і таким чином відчути безпосередню підтримку та розуміння.
  • Задокументувати за допомогою камери свій сьогоднішній стан у відео-портрет, а потім переглянути його разом. Дати собі змогу на цей момент дистанціюватися від того, що турбує та подивитися на ситуацію та себе збоку. Забрати з собою на згадку відео-портрет.

✨Тренер: Аліна Зєвакова, акторка театру і кіно

DAN Vynohradov

Dan graduated from Kyiv University of Culture, he is a theatre and film actor. While studying at the university, Dan acted in TV series and commercials. Since January 2022, acts at ProEnglish Theatre. Dan is a brave and ambitious actor, never afraid of tough roles. Played a gay soldier in “Love at times” and several various characters in “War. Texts. Ukraine.” project – stage readings of modern Ukrainian plays in English. His biggest part so far is HE, main character from “Naïve Experiments” directed by Alex Borovenskiy. Charismatic and vulnerable HE wins the hearts of the audience with the first appearance on stage.